Nejčastější dotazy

 • Jsou rozdíly mezi pěnovým sklem A-GLASS a jiným pěnovým sklem ?

ANO !  A ROZDÍLY MOHOU BÝT OBROVSKÉ !
Zde platí pravidlo "CENA ROZHODUJE O KVALITĚ".  Výrobní proces pěnového skla je složitý proces a proto musí být pod přísnou a neustálou kontrolou. Jedině tak je zaručeno, že materiál dodaný zákazníkovi bude splňovat předepsané tepelně izolační parametry a pevnosti v tlaku . Při výrobě se používá  100% zdravotně nezávadný materiál. Vzniká tak kvalitní a nestárnoucí tepelně izolační materiál. Proto cena pěnového skla odpovídá jeho kvalitě.


 • Proč izolovat pěnovým sklem A-GLASS ?

Pěnové sklo A-GLASS má oproti jiným tepelným izolantům několik výjimečných vlastností. Je vysoce stlačitelné, aniž by se deformovalo, což tepelné izolace na bázi polystyrenu nezvládnou. Zkuste přejet násyp z pěnového skla A-GLASS válcem a potom desku z polystyrenu. Výsledek si snadno představíte. Pěnové sklo A-GLASS je nenasákavé. Pokud pěnové sklo A-GLASS trvale namočíte do vody, nikdy ji do sebe nenaváže. V praxi to znamená, že tepelně izolačním násypem z pěnového skla A-GLASS nikdy nebude vzlínat vlhkost směrem k základové desce. Ověřte si naše tvrzení sami. Namočte kousek pěnového skla A-GLASS a po týdnu ho vyndejte z vody. Když pěnové sklo A-GLASS rozbijete, uvidíte, že je uvnitř suché. Nemáte pěnové sklo A-GLASS ? Napište nám a my Vám vzorek k domácím pokusům rádi pošleme.


 • Je pěnové sklo A-GLASS drahé ?

NE, pěnové sklo A-GLASS je levnější než ostatní tepelně izolační materiály jako jsou např. tvrzené polystyreny nebo izolanty na bázi minerálních či skelných vláken.


 • Kde můžete pěnové sklo A-GLASS koupit ?

Pěnové sklo A-GLASS zakoupíte přímo od nás formou emailové objednávky či poptávky zaslané na náš email info@a-glass.cz.


 • Co následuje, pokud nám pošlete poptávku na pěnové sklo A-GLASS ?

Obchodní zástupce Vám na základě zaslaných informací zašle nabídku na dodávku pěnového skla A-GLASS. Nabídka obsahuje cenu materiálu za 1 m3, cenu dopravy a celkovou cenu zakázky. Nabídka dále obsahuje kontakt na obchodníka, který Vaši žádost zpracoval. Týž pracovník s Vámi bude upřesňovat detaily dodávky až do termínu dodání.


 • Nevíte, jak spočítat objem pěnového skla A-GLASS podle projektu?

Počítáme nezávazné kalkulace objemu pěnového skla A-GLASS podle projektu. Čím přesnější informace a podklady nám pošlete, tím přesnější bude konečná kalkulace objemu.


 • V jaké formě se pěnové sklo A-GLASS dodává ?

Pěnové sklo A-GLASS se dodává buď volně ložené, nebo ve vacích BIG BAG o objemu1 m3 nebo 3 m3. Volně ložený materiál je dodávaný v nákladních vozidlech pro sypné materiály, vaky se dováží v běžných nákladních plachtových vozech. Pro bližší představu se podívejte zde.


 • Jak se dodávky pěnového skla A-GLASS realizují ?

Pěnové sklo A-GLASS se dodává přímo z výroby k zákazníkovi. Skladování v distribučních skladech není žádoucí z důvodu navyšování ceny materiálu a mechanické degradace materiálu vlivem několikanásobného vykládání a nakládání


 • Nabízejí pěnové sklo A-GLASS i prodejci stavebnin ?

Stavebniny DEKTRADE dodávají pěnové sklo A-GLASS ve vacích BIG BAG či volně ložený. Kontakty na jednotlivé pobočky najdete zde.


 • Do jakých zemí pěnové sklo dodáváte ?

Pěnové sklo A-GLASS dodáváme do České a Slovenské republiky, Maďarska, Rakouska a Polska. Případně i do dalších zemí.


 • Sháním odbornou firmu pouze na uložení pěnového skla, realizujete i samotnou pokládku a hutnění ?

Ano, samotnou pokládku a hutnění pěnového skla také realizujeme.

Sidebar